Наша продукція

Ми виробляємо суміш недистильованих жирних кислот і олеїнову кислоту. Жирні кислоти є складовими всіх рослинних і тваринних жирів. В якості сировини використовуються світлі рослинні олії (соняшникова , рапсова , кукурудзяна, соєва , пальмова ) , а також відходи рафінування олій ( соапсток ) . Жирні кислоти витягуються з жирової сировини, методом без реактивного розщеплення, або розщеплення мінеральними кислотами. Технологія виробництва дозволяє отримувати жирні кислоти , властиві конкретному маслу , а також із суміші в будь-якій пропорції .


- Олеїнова кислота

Глибина розщеплення жирних кислот не менше 98 % Вміст вологи не більше 1,5%. Кислотне число 170-200 MR KOH / г число омилення.

- Жирні кислоти

Масова частка загального жиру складає не менше 97 % , масова частка вологи і легко летючих , не більше 3% , глибина розщеплення олеїнової кислоти більше 55 % , не містять мінеральних кислот. Масова частка жирних кислот , не менше 98 % , вміст вологи , не більше 1,5% , кислотне число ( Кч ) 170-200 мр КОН / г, число омилення ( Чо ) 180-210 мг КОН / г. Наше виробництво знаходиться в процесі сертифікації відповідно з ISO 9001: 2000 , ми впевнені , що завершимо цей процес до кінця 2013 року. Всі українські дозвільні документи , дозвільні документи СНД, і всі необхідні сертифікати є в наявності і можуть бути переглянуті в розділі «Сертифікати » на даному сайті. Для більш глибокого аналізу , наприклад аналізу на діоксини , ми використовуємо міжнародні лабораторії. Вхідний аналітичний контроль сировини та готової продукції проводиться у випробувальній лабораторії заводу .

Жирні кислоти знаходять широке застосування в наступних сферах:

- Виробництво біодизеля
- Комбінування кормів
- Доповнення до фарб і лаків
- Виробництво мастила
- миловаріння
- Гумотехнічні вироби
- Сожи ( мастильно - охолоджуючі рідини)
- цукроваріння
- спиртової