Про нас:

1.Наша компетентність :

ТОВ « РЕКАСТ » була заснована двома молодими, динамічними, українськими бізнесменами , яким вдалося залучити одного з найбільш визнаних авторитетів у галузі жирів в якості головного інженера.
Володимир Михайлович Слюнін кандидат технічних наук у Харківському політехнічному університеті на кафедрі «Технології жирів ». За свою кар'єру він розробив більше 20 патентів, а також побудував найсучасніші виробничі лінії переробки жирів на всій території колишнього Радянського Союзу, які успішно працюю і до сьогоднішнього часу. Його знання та досвід є гарантією нашої високоякісної продукції.
2 . Наше місце розташування:

Наш виробничий комплекс знаходиться в східно - українському місті Харкові, в 60 км від південно - західного кордону Росії , в одному з найбільших взаємопов'язаних сільськогосподарських районів в Європі. Більше 50 % від загального європейського вирощування соняшнику , і більше 40 % європейських вирощувань кукурудзи знаходяться в цьому регіоні з його легендарним чорноземом , який є одним з найбільш родючих у світі. Тому, у нас є безпосередній доступ до сировини для виробництва жирних кислот.

Наше виробництво , яке безпосередньо пов'язане з міжнародною мережевою інфраструктурою автомобільних , доріг і залізниць, а також портів , надає нам відмінні транспортні можливості доставки продукції . Наш завод має пряме підключення до мережі українських міжнародних залізничних мереж . Найближчим часом, на нашому заводі буде власний митно -пропускний пункт.

3 . Наша філософія:

Ми бачимо в стійкому використанні поновлювання природних ресурсів одну з основних завдань майбутнього , і хочемо взяти участь у цій роботі , докладаючи до цього всю нашу силу , потенціал і знання.

Використання природних ресурсів у повному обсязі дозволяє виключити дефіцит поставок продуктів сільськогосподарського призначення для населення світу.

Ми вважаємо своїм обов'язком використовувати такі частини сільськогосподарських товарів , які часто класифікуються як відходи , але містять необхідні життєво важливі елементи , використовувані для харчової , косметичної , хімічної , фармацевтичної та сільськогосподарської продукції.